Ženský kruh v Košinově

24.08.2019 14:00

Mé milé přítelkyně.

Doufám, že si užíváte  letních dnů,  čerpáte energii do zásoby i na zimu:-)

Léto se nám překulilo už do druhé poloviny.
Pojďme společně  sdílet  své zážitky, podělit se  o to co prožíváme,   co se nám daří a co se nám nedaří.  A proč má naše mysl neustále potřebu vše rozdělovat na dobré a špatné, na daří a nedaří.

Nic se neděje  náhodou. Vše co se nám děje je přesně to, co potřebujeme pro vývoj své duše. I když se nám to třeba nelíbí, bolí to, nerozumíme tomu.

Často klademe  odpor  tomu co je.  A čím větší  odpor  klademe, tím je to skutečnější.
Dnešní doba je o tom, abychom přestali klást odpor tomu co je, abychom řekli ano všemu, co je. S důvěrou.  Povolit, uvolnit se a nechat plynout. Vzdát se představ, že by něco mělo být nějakým způsobem.

Dnešní doba je o tom, poznat Kdo jsem a proč  tady jsem. Poznat své dary, své poslání.  Všichni jsme  v něčem jedineční.  Všichni umíme  něco, co nikdo jiný neumí.
Jak poznám, že dělám to, co  je mým posláním?  Že to dělám s radostí, že mne  to nevyčerpává, ale naopak  nabíjí. Přináší mi to pocit naplnění.

Mnohé  z nás  možná známe ten pocit, jak po něčem toužíme a když toho dosáhneme, nic necítíme, jsme  prázdné, nenaplnilo nás to. A tak  se ženeme za něčím dalším. Utíkáme samy před sebou. Lezeme po žebřících, které nikam nevedou.
Jedině poznáním své skutečné podstaty, svého  skutečného já, můžeme  dojít naplnění, překonat strach a přijmout životní nejistoty.

Srdečně vás  zvu ke společnému sdílení  na ženský kruh, opět v Košinově,  24. 8. 2019, od  14 do 19 hod.

Přijede nám zahrát i Věruška Radoňová, což bude určitě opět krásný   zážitek umocněný silou přírody.
Společně  projdeme  rituálem vody a voda jsou  hluboké emoce a emoce jsou bránou k naší duši.

Těším se na vás
Svatava Natarei

PS
Občerstvení bude připraveno, cena  120 Kč.

Dejte mi prosím obratem vědět, kdo přijedete, aby to nedopadlo jako o slunovratu, že  se mnohé ženy  hlásily až na poslední chvíli,  některé se  ani nepřihlásily a přijely  do Košinova  a my tam nebyly. A protože vše je jak má být, tak  jsme se na letní slunovrat  nesešly a já jela   do Haluzic na Kogi a o tom vám budu vyprávět, protože  to byl opravdu zážitek a od té doby se dějou věci. A  určitě ne jenom v mém životě. :-)

Leták si můžete stáhnout ZDE.