Seminář Partnerské vztahy Slatiňany

18.03.2017 13:00

        Všichni toužíme po lásce, zdraví, štěstí a spokojenosti.

Srdečně vás zveme na seminář

s MUDr. Svatavou Zatloukalovou

Lékařkou s celostním přístupem ke zdraví

Lektorkou školy lásky v rodině

Partnerské vztahy

aneb když láska proudí od srdce k srdci

Seminář se bude konat v restauraci Monaco Slatiňany

18. 3. 2017 od 13 do 18 hod.

Cena 380 Kč

Objednávat se můžete u paní Šindelářové, tel. 731416498

Všichni žijeme ve vztazích. Všichni máme mámu a tátu, od nich jsme se dozvídali něco o sobě, jací jsme a jací bychom měli být, co se od nás očekává a to formovalo náš vztah k sobě.  Něco se nám na sobě líbí, něco nelíbí, podle toho, v jaké rodině jsme vyrůstali, jaké hodnoty se v rodině vyznávaly. Bezpodmínečnou lásku jsme však většinou nedostávali.

Od rodičů jsme se učili jak komunikovat s partnerem, jak s dětmi a tak děláme často dnes něco, co se nám u rodičů nelíbilo/ dítě se po rodičích opičí/ nebo se to snažíme dělat úplně opačně a také to často není ideální. Nikdo nám neukázal, jak se pohádat a jak se usmířit, dřív než slunce zapadne. Konflikty totiž k lásce patří, jen přes ně se dá láska obnovovat. Kde se lidé nehádají, kde své emoce potlačují, kde není komunikace, tam není láska, tam je mrtvý vztah.

Nemějme to však svým rodičům ani sobě za zlé, neměli jsme se to kde naučit. Dělali jsme to, jak jsme nejlépe uměli.

Pojďme se společně podívat na to, co všechno má vliv na naše vztahy, jaká pravidla bychom měli dodržovat, aby to fungovalo, pojďme se podívat na to, jak partnerovi ukázat svoji bolest, ukázat, co se mi nelíbí, co mne zraňuje, aniž bychom toho druhého ponížili, zranili. Ukázat si, jak partnera pochválit, aby to nebyla faleš a diplomacie, ale aby to bylo opravdu ze srdce.

Být pravdiví k sobě i druhému, být sami sebou je nesmírně osvobozující.  Teprve takové vztahy, které jsou svobodné, kde partnera nemanipulujeme, ale přijímáme ho takového jaký je, teprve takové vztahy jsou opravdu milující. Nejdříve však musíme umět milovat a přijímat sami sebe takové jací jsme.

Těším se na vás.

Svatava

PS

Je lepší zapálit svíčku než lamentovat nad tmou.

Leták si můžete stáhnout ZDE.