Inspirace srdcem

20.02.2021 13:09

 

 

https://inspiracesrdcem.cz/od-konfliktu-k-lasce

 Mí milovaní přátelé

 Nepřísluší mi vám něco radit a už vůbec ne, když se mne na radu neptáte.

 Ani si nemyslím, že jsem kompetentní dávat rady   ohledně vztahů, protože   mně samotné se dosud ve vztazích moc nedařilo.

Ale pořád se učím, ještě jsem to nevzdala a věřím, že to stojí za to

Vím, že skoro nic nevím.  Co jsem si dřív myslela, že vím, a věřila jsem, že je to pravda, tak teď vidím, že to byla lež a jen nějaké převzaté názory a programy.

Dnes vidím, jak jsem neustále hrála nějaké role a snažila se naplnit svou představu o tom, jaká bych měla být, jako manželka, milenka, matka, tchyně, hospodyňka, pečovatelka, ............

 Moc mi záleží na tom, abychom tady na planetě Zemi žili v lásce, radosti, pravdě, důvěře, ve zdraví. A základem toho jsou zdravé vztahy.   Abychom žili v láskyplných vztazích, nejdříve sami se sebou a se svými nejbližšími a pak i se všemi bytostmi na pláněte Zemi i s planetou Zemí.

V každém vztahu po fázi zamilovanosti přejdeme do nové fáze vztahu, kde teprve můžeme začít budovat skutečnou lásku a blízkost a hloubku. Jenže si také začneme tahat staré rány / proto tady ty vztahy jsou, abychom ty rány vytáhli, uviděli a mohli je léčit světlem svého vědomí /

Základem skutečné lásky je pravdivá a otevřená komunikace. S vědomím si toho, že kořen všeho je ve mně a to, že se cítím špatně má příčinu ve mně a v mém nastavení, dětství, v mých programech. To neznamená, že schvaluji chování partnera, které mne zranilo.

Jenže mne zranilo právě proto, že jsem něco podobného zažívala v dětství a mám v sobě něco nezpracovaného, co potřebuje uzdravit. Partner je zase pod vlivem svých programů a zranění, a proto se chová, jak se chová a zase ho zraňuje něco z naší strany.

A je potřeba si to začít uvědomovat a začít o tom mluvit.

Ve své každodennosti zažíváme konflikty, nad kterými se po čase pousmějeme   nebo nechápeme, proč nás to tak vytočilo do běla.

Já mám moc ráda příběhy lidí a příběhy pravdivé, upřimné i od lidí, kteří sami učí, jak budovat láskyplné vztahy a dokáží upřímně přiznat, že i oni ještě pořád občas sklouzávají do těch starých vzorců.

Tak třeba to rozkliknete a ten příběh si přečtete, který se mi moc líbil, obyčejný ze života. A třeba vám to pomůže nahlédnout jinak na to, co sami prožíváte

 Objímám vás

 Svatava Natarei

 PS

 A protože si čím dál tím víc uvědomuji, jak i za naše fyzické zdraví jsou zodpovědné naše vztahy, všechny naše vztahy a emoce, které v nich prožíváme, cítím, že to je přesně to, čemu se chci nyní i v budoucnu věnovat. Že je to smysluplné, že mne to naplňuje.  Jsem z toho v němém úžasu a velké vděčnosti a radosti, jak to rozkličovávám sama u sebe, jak se pomalu rozhrnují ty závoje mé mysli, které zatemňovaly pravdu, jak už to občas cítím na jazyku, jak to chutná.

Život sám a mysterium života.

Věřím, že brzy se budeme opět setkávat, protože ten osobní kontakt je pro mne   úplně něco jiného než on-line / i když i to v této době má velký význam/.

 Těším se na to, jak se do toho společně dáme a budeme společně tvořit Novou Zemi.

 Jsem však také velmi vděčna i za toto zastavení se, za vše, co jsem prožívala v uplynulých měsících a stále ještě prožívám, protože mne to vedlo do velké hloubky a poskytlo mi to i ten čas a prostor k tomu ponoru do svého nitra.

 Děkuji Universu, Bohu, za vše.